Nasza misja

Tanie Planowanie to coś więcej niż zwykła firma. To grupa profesjonalistów, pasjonatów podróżowania z kilku krajów, którzy zrobią wszystko, aby Twój wypoczynek był udany i co najważniejsze niedrogi. Oferujemy najwyższą jakość usług i 24-godzinną opiekę nad naszymi klientami. Jesteśmy gwarantem bezpieczeństwa i najlepszą firmą świadcząca tego typu usługi w całej Polsce.

Wychodzimy z założenia, że wakacje i odpoczynek od codziennych zajęć są dla Ciebie najważniejsze. Dla nas także, dlatego robimy wszystko, aby spełniać Twoje marzenia i dać Ci możliwość eksplorowania świata z naszą pomocą.

Mamy ambicje udowodnić, że zagraniczne wyjazdy już dawno przestały być zarezerwowane dla najbogatszych. Sami jesteśmy tego najlepszym przykładem, Dlatego oprócz planowania podróży naszym równorzędnym celem jest uświadamianie Polaków o tym, że można podróżować tanio. Żyjemy w pięknych czasach, w których każdy może podróżować i czerpać radość z życia.

Podróże to często marzenia, które stają się rzeczywistością. Pomożemy Ci je spełnić. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Organizujemy wyjazdy na wydarzenia sportowe, koncerty muzyczne, festiwale filmowe, a także każdego rodzaju wypoczynek turystyczny. Stale podnosimy swoje kwalifikacje i dbamy o każdy detal Twojej podróży.

Najlepszą rekomendacją są opinie zadowolonych klientów. Naszą misją nie jest osiągnięcie maksymalnej sprzedaży, ale jak najwyższej jakości usług, czyli dbałości o człowieka, jego bezpieczeństwo i komfort.

Sprawdź nasze usługi przekonaj się jak wiele do zaoferowania ma Tanie Planowanie!